Kimine Göre Forum,Bize Göre Aile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimine Göre Forum,Bize Göre Aile

Hiçbiryerde Bulamadığınız Rahatlığı, Burada Bulacaksınız..

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
YeniLendik Ve İnternetteyiz Hepimize Hayırlı Olsun (Chatbox Geliştirilme Aşamasında) !!!

Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !

2 posters
YazarMesaj
qhenadiE
AdministratoR
AdministratoR
qhenadiE

GencTurKa Puanı : 9291

Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !  Empty
MesajKonu: Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !    Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 10:12 am

Evet Gene Bir Soru İle Karşınızdayız..Bilirseniz Tam 5000 GencTurKa Puanı..

BuyRun..

Yağmurlu bürgünde bir evde parti düzenlenir Partinin ilerleyen saatlerinde Ahmet Bey'in olmadığını farkederler Ertesi gün mahkemeye gidip olanları anlatırlar Hakim sorguya alınacaklarını söyler Bahçıvan şöyle anlatır:"Hava
yağmurluydu Kulübemde oturuyordum İçim sıkılmıştı hava almak için dışarı çıkım köke doğru köşkün bir camından içeriye bakmak için cama doğru yaklaştım cam buharlanmıştı camı sildim ve Fahrettin Beyi cinayeti işlerken gördüm der Sonra hakim yalan söylüyorsun ve katil sensin der Sizce neden hakim böyle söyledi?

HaDi Bakalım Cevaplar Gelsin..qooDLuck

SayGılarımLa [HGM qhenadiE]
http://herseyburada.home-forum.com
Justin_Bieber_Lover
UpLoader
UpLoader

GencTurKa Puanı : 4100

MesajKonu: Geri: Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !    Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 10:30 am

bahçivan dışarıdan köşkün içine baktığını söylüyo. camın buharlaştığını ve sildiğini de söylüyo. ama cam DIŞARIDAN buharlaşmaz,İÇERİDEN buharlaşır. BU DA DEMEK OLUYO Kİ YALAN SÖYLÜYO KİMİN CİNAYET İŞLEDİĞİNİ ASLINDA GÖRMEDİ Smile dışarıdan camı silmeye çalışsa bile silemez ve katilin kim olduğunu göremez, yani bahçivan yalan söylüyoo Very Happy
qhenadiE
AdministratoR
AdministratoR
qhenadiE

GencTurKa Puanı : 9291

MesajKonu: Geri: Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !    Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 10:32 am

Tebrikler 5000 GencTurka Puanı Kazandınız... Güle GüLe Harcayın..Neye Harcıcağınızı Bilmiyorsanız Site Kuralları DuyuruLaR bölümüne bakıp..Moderatör alımı bölümüne konu açabilirsiniz..
http://herseyburada.home-forum.com

Büyük Ödül Tam 5000 GencTurKa Puanı !
1 sayfadaki 1 sayfası